12. jaan 2016

Head uut

Alustuseks - head uut aastat kõigile! 

Muideks, meil on poes ikka veel jõulunänni. Näiteks sellised õunad silmipimestava kilohinnaga: 


Lapsed nägid autos jõuluvana: Mis iganes loogika selle hirvega siin on: 

Meil on aasta algus olnud rahulik. Oodatud lumetorm aasta esimestel päevadel jäi sellel korral ära, kuid kohalikel on juba valmis uued hirmujutud järgmisest lumetormist paari nädala pärast. Eks näis, eestlasena võtan väljakutse vastu. 

Esimesel nädalal tühistati kõik tunnid, sest õpilastel olid koolis eksamid. Praeguseks on töörütm taastunud. Jaanuar röövis meilt kolm vabatahtlikku, kahel sloveenlasel sai pool aastat täis ning üks itaallane otsustas vastu võtta tööpakkumise Milanos. Graafik on seega veidi muutunud, sest peame kolme inimese positsioonid omavahel ära jagama, aga põhikohad Rusaifa ja Suf on mul jätkuvalt kavas. 

Vahel eksib mõni lammas bussijaama. Ma ei saa siiani päris täpselt aru, kuidas nad sinna majandati. 

Uudiseid. Rusaifa keskus kutsub kõiki vabatahtlikke nende kogukonnaga tutvuma. Plaanis on nende (noorte) poolt tutvustada Jordaaniat ja Palestiinat ning loomulikult valmistada traditsioonilist toitu. Vastu soovitakse sama saada - vabatahtlikud tutvustavad oma kodumaad ja soovi korral on keskuse köök meie päralt. See tähendab, et peab leidma kellegi, kes minu eest sööki valmistab. Kui juba eesti roogade tutvustamiseks läheb, peaks nende esimene mulje olema positiivne. Kardan, et mina suudaks vaid kõrbenud puru pakkuda. Vaatab seda asja veel. 

Muidu on elu nagu ikka. Kodud on meil külmad, aga väljas on päris soe jälle. Meil oli veidi külmem periood, aga nüüd on jälle päike taevas. Kui päike paistab, võib ilma jakita käia ja piisab ka kampsunist vms. Arvestades seda, kui külmad on siinsed korterid ja kui mitu kampsunit me kodus seljas kanname, on väljaskäimine paradiis. See on muidugi esimese maailma probleem, sest tegelikult on meil kõik hästi. 


Praegu jälle kõik. Siin teile Roman Theatre:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar